×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Sunday, 14 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر
فعالان رسانه‌ و روابط عمومی یکدیگر را همراهی کنند

یعقوبعلی نظری روز شنبه در جمع اهالی رسانه و روابط عمومی دستگاه های مختلف خراسان رضوی افزود:استانداری خراسان رضوی موافق ارتقای جایگاه روابط عمومی در اداره هاست و در این خصوص مصوباتی تصویب خواهد شد.

وی ادامه داد:دغدغه همه ما نزدیک شدن به استانی با حال و هوای امام رضایی است و در این راستا انسجام و وحدت باید سرلوحه دستگاه ها و روابط عمومی ها قرار گیرد چرا که برای ایجاد آن دلایل محکمی در خراسان رضوی وجود دارد.

استاندار خراسان رضوی گفت: رسانه ها اجزای مهم و ضروری برای حرکت کلی استان به سوی اهداف تعیین شده هستند که هر جا مورد غفلت قرار گرفته اند به جریان پیشرفت آسیب وارد شده است.

نظری افزود: رسانه ها، روابط عمومی ها و تمامی عوامل رسانه ای خراسان رضوی باید با تلاش و تاثیرگذاری، مسوولان را نسبت به شناخت جایگاه رسانه و روابط عمومی متقاعد کنند.

 

رسانه ها، ابزاری در مسیر تحقق انتخابات سالم

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: امسال سال انتخابات است که رسانه ها و عوامل روابط عمومی ابزار مهمی در تحقق انتخابات سالم هستند.

سید هادی طباطبایی افزود:۸۰ تا ۱۰۰ هزار عامل اجرایی در انتخابات یازدهم اسفند ماه در این استان آموزش خواهند دید و ساماندهی می شوند تا امنیت و صحت انتخابات را تامین کنند.

وی ادامه داد: صحت، سلامت، امنیت و مشارکت در انتخابات پیش رو به عنوان چهار محور مورد تاکید رهبر انقلاب مد نظر ستاد انتخابات خراسان رضوی قرار دارد.

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به کارشناسی ها و تحلیل های صورت گرفته از انتخابات گذشته، به دنبال رفع نواقص برگزاری انتخابات هستیم که رسانه ها می توانند در این حوزه کمک شایانی کنند.

طباطبایی با بیان این که بخشی از انتخابات در این دوره مانند دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی الکترونیکی برگزار خواهد شد افزود: به دنبال رفع معطلی مردم در شعب الکترونیکی هستیم.

وی با اشاره به ۳۰۰ کیلومتر مرز مشترک با افعانستان اظهار کرد: یکی از راهبردهای اصلی دشمنان و معاندان ناامن کردن مشهد و خراسان رضوی است اما تاکنون با مدیریت و همت رسانه ها این جریانات کنترل شده است.

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی با اشاره به دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری افزود: میانگین مشارکت در ۱۱ دوره انتخابات مجلس درکشور ۵۹ درصد اما در خراسان رضوی ۶۲ درصد بوده است.

طباطبایی با اشاره به این که دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند امسال در سراسر کشور برگزار خواهد شد گفت: عملیات اجرایی این انتخابات ۸۵ روز پیش از تاریخ مقرر آغاز می شود.

 

باید اعتماد مردم به رسانه‌ها و اطلاع رسانی برگردد

ناصر نعمتی، مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی نیز در این گردهمایی گفت: موقعیت ممتاز رسانه‌ای استان و توانمندی مدیران روابط عمومی برهیچکس پوشیده نیست. وزارت کشور از ما درخواست داشت تا از ظرفیت استان برای کمک به وزارت کشور استفاده شود. این نکته‌ای است نشان از اقدامات ویژه و موثر شما است.

وی گفت: باید اعتماد مجدد مردم به رسانه‌ها و اطلاع رسانی برگردد. به دنبال یک سند اطلاع رسانی هستیم. در آینده نزدیک تنظیم و رونمایی می‌شود.

وی افزود: به دنبال ارتباط نخبگانی و اطلاع رسانی نخبگانی هستیم. یکی از معضلات مسئله بودجه است. درخواست دارم کسری از بودجه عمرانی و جاری دستگاه‌ها در اختیار روابط عمومی قرار بگیرد. پنج درصد از یک بودجه عمرانی در اختیار روابط عمومی‌ها قرار بگیرد.

در پایان این مراسم سید ناصر نعمتی به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی معرفی شد

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.